חברת ComIT נולדה מתוך רצון לאפשר ללקוחותיה הרבים של חברת האם שלנו JetCopy  לשלב שירותי מחשוב ושירותי מדפסות ומכונות צילום במקום אחד. בחלוף השנים פעילות המחלקה גדלה משמעותית וכך הפכנו לחברה עצמאית שעדיין צועדת יד ביד עם פעילותה הענפה של חברת האם שלנו. שירותי מחשוב מהווים חלק בלתי נפרד ממערך של כל בית עסק, מפעל או מוסד – קטנים וגדולים כאחד. לכן, חשוב לדאוג לשירותי מחשוב מקצועיים. שירותי המחשוב המקיפים של חברת ComIT המעניקה שירותים מקצועיים לבתי עסק מזה 30 שנה, יאפשרו לעסק שלכם לפעול בצורה חלקה בכל עת על מנת שתוכלו לצמוח באופן מיטבי ובראש שקט.

למה לבחור בשירות של ComIT?

השירותים המתקדמים והמגוונים של חברת ComIT הופכים אותנו לחברת מחשוב המאפשרת לכם לנהל כל עסק ומוסד בצורה חלקה. הניסיון עתיר השנים שלנו בשילוב ניסיון חברת האם JetCopy מאפשר ללקוחותינו ליהנות ממספר יתרונות שהופכים את החברה לאידאלית עבור כל צרכי המשרד שלכם:

שילוב שירותי מחשוב ומדפסות

 מחשבים, שרתים, מדפסות, מכונות צילום, ואביזרים נלווים נוספים מהווים חלק בלתי נפרד מהנוף של כל משרד. במרבית המקרים, המוצרים הללו והשירותים הנלווים להם מנוהלים במספר מקומות שונים. כלומר, כדי לקבל מוצרי הדפסה ושירותי תיקון תצטרכו לפנות למקום אחד, וכדי ליהנות משירותי מחשוב מתקדמים, תצטרכו לפנות אל מקום אחר.

אין צורך לומר שתיאום בין ספקים, מעבדות, וטכנאים הנמצאים במקומות שונים גוזלת זמן רב וגם לא מעט כסף. כדי להעניק לכל לקוחותינו את כל מוצרי ושירותי המשרד הנחוצים לניהול תקין של העסק/המוסד בו הם נמצאים, חברת ComIT מציעה מספר רב של שירותים במקום אחד. ב ComIT תוכלו לרכוש מחשבים, שרתים, ומגוון שירותי ענן וגיבוי מתקדמים בהתאם לצורכיכם. בנוסף תוכלו לרכוש מדפסות, סורקים, מגרסות, ומכשירים משרדיים נוספים. עבור כל אלה תוכלו ליהנות משירותי תחזוקה ותיקון ברמה הגבוהה ביותר, כך שבמרחק שיחת טלפון אחת, תוכלו למצוא פתרון לכל בעיה או שאלה.

שירות מקצועי ומותאם אישית

ב ComIT מוצרים איכותיים מהווים חלק חשוב מאמנת השירות שלנו, אך לא את החלק החשוב ביותר. על מנת שעסקים ומוסדות שונים יוכלו להתנהל בצורה תקינה וללא בעיות, חשוב לנו להתאים כל שירות שאתם צריכים באופן אישי. כדי שניתן יהיה לעשות זאת, תוכלו לשבת עם המומחים שלנו ולספר להם בדיוק מה החזון שלכם, ולמה העסק/המוסד שבו אתם עובדים זקוק. לאחר מכן, נוכל לתפור לכם חבילת מוצרים ושירותים בהתאמה אישית כדי להבטיח שבית העסק שלכם יתנהל בצורה חלקה.

שירות מקצועי ומותאם אישית

בComIT מוצרים איכותיים מהווים חלק חשוב מאמנת השירות שלנו, אך לא את החלק החשוב ביותר; על מנת שעסקים ומוסדות שונים יוכלו להתנהל בצורה תקינה וללא בעיות, חשוב לנו להתאים כל שירות שאתם צריכים באופן אישי. כדי שניתן יהיה לעשות זאת, תוכלו לשבת עם המומחים שלנו ולספר להם בדיוק מה החזון שלכם, ולמה העסק/המוסד שבו אתם עובדים זקוק לו. לאחר מכן, נוכל לתפור לכם חבילת מוצרים ושירותים בהתאמה אישית כדי להבטיח שבית העסק שלהם יתנהל ללא בעיות.

צוות Help Desk מקצועי

לעתים, מתרחשות תקלות שצריך לפתור באופן מידי כדי למנוע אובדן של זמן ועבודה. הודות לצוות ה Help Desk המקצועי ועתיר הניסיון שלנו המורכב ממומחי IT, ומאנשי DBA נוכל לעזור לכם לפתור את מרבית התקלות מרחוק וללא כל צורך בהגעת טכנאי במינימום אובדן זמן יקר ומידע. שירות זה ושירותים מתקדמים נוספים זמינים עבורכם במספר מסלולים. שאלו את יועץ ה IT שלנו ונשמח להתאים לכם מסלול.

שירות יינתן עד 24 שעות מרגע קבלת הפנייה במערכת. 8:00 – 17:00,  א – ה

*ייתכנו שינויים בשבתות וחגים.