שירותי מחשוב

פעם, התלות של עסקים במערכות המחשב שלהם היתה מינימלית. גם אם היתה תקלה היא לא היתה משמעותית לעסק ובטח שלא היתה משביתה את הפעילות שלו, אבל היום המצב שונה לגמרי. היום מערכות המיחשוב הן הלב הפועם של העסק ואם יש בעיה או תקלה כלשהיא, העסק יכול להיפגע אנושות.

שירותי מיחשוב לעסקים הם היום לא מותרות אלא צורך בסיסי. הם נוגעים בתחומים שונים ויש עסקים גדולים כקטנים שחייבים להחזיק אצלם מישהו ייעודי או לשכור שירותים של חברה מקצועית בתחום. הנה כמה דוגמאות לשירותים הללו ולצורך בהם:

שירותי ענן

שירותי ענן הם היום שירותים בסיסיים שכל עסק צריך. זה אומר שמידע רלוונטי של העסק נמצא על גבי רשת האינטרנט (הענן) וצריך מי שיתחזק אותו ויוודא שהוא עובד כמו שצריך. למה עסקים צריכים לאחסן את המידע בענן? בעיקר כדי שאפשר יהיה לגשת אליו מכל מקום. כך גם עובדים שנמצאים מחוץ למשרד (ומורשים כמובן) יוכלו לעבוד, ואפילו עובדים שלא נמצאים בארץ. היום כדי לעבוד בענן כל מה שצריך זה רשת אינטרנט וגישה עם מכשיר כלשהוא (לפטופ, טאבלט, סמארטפון וכדומה)

שירותי גיבוי

שירותי גיבוי יכולים להיות בענן או שלא. למה צריך שירותי גיבוי בעסקים? כי היום כל המידע כמעט של עסקים הוא דיגיטלי. יש מעט מאוד חומרים פיזיים שנשמרים וגם הם בדרך כלל מגובים גם בפורמט דיגיטלי, ועסק שאין לו גיבוי לחומרים הדיגיטליים שלו עלול למצוא את עצמו בבעיה גדולה אם המידע שלו ניזוק בגלל תקיפה זדונית, תקלה וכדומה. שירותי מיחשוב לעסקים כוללים גם שירותי גיבוי, בדיקה שהגיבוי עובד כמו שצריך, עדכונים שלו ושמירה על רמת אבטחה גבוהה של הגיבוי.

ניהול רשתות

עסק גדול או קטן עובד עם רשת אינטרנט אחת או יותר. יש עסקים שיש בהם גם חדר שרתים ויש מערכות שונות שנוגעות לרשתות הללו. את הרשתות הללו צריך לתחזק, לשדרג את רמת האבטחה שלהן, לוודא שהן מאובטחות מספיק, לתקן תקלות ולפתור בעיות בהן. הן דורשות תחזוקה רציפה כדי להמעיט את כמות התקלות ודורשות תגובה מהירה אם יש בהן תקלה חמורה. שירותי מיחשוב לעסקים עונים גם על הצורך הזה.

לבחור את החברה המתאימה

אם אתם מחפשים שירותי מיחשוב לעסקים יש כמה פרמטרים שאתם צריכים לקחת בחשבון לפני שאתם בוחרים. אתם צריכים קודם כל חברה עם ניסיון בתחום, עם עובדים מנוסים ועם “קבלות”. אתם צריכים המלצות ממי שהיא כבר נתנה להם שירות ואתם צריכים לוודא שמדובר על חברה אמינה.

אתם צריכים לברר איתה על אילו זמנים היא מתחייבת לכם במידה ויש תקלה כדי שהמענה יהיה מהיר ויעיל. ברגע שתמצאו את החברה הנכונה אתם כבר תדעו, והיא תישאר איתכם מן הסתם שנים ארוכות.

 

שירות יינתן עד 24 שעות מרגע קבלת הפנייה במערכת. 8:00 – 17:00,  א – ה

*ייתכנו שינויים בשבתות וחגים.